skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
 UJEŻDŻENIE FUNDAMENT JEŹDZIECTWA. KONCEPCJA DRZEWA TRENINGOWEGO

UJEŻDŻENIE FUNDAMENT JEŹDZIECTWA. KONCEPCJA DRZEWA TRENINGOWEGO

39,90 zł

(Wybierz opcje) 2 dni

  •  UJEŻDŻENIE FUNDAMENT JEŹDZIECTWA. KONCEPCJA DRZEWA TRENINGOWEGO  UJEŻDŻENIE FUNDAMENT JEŹDZIECTWA. KONCEPCJA DRZEWA TRENINGOWEGO

UJEŻDŻENIE FUNDAMENT JEŹDZIECTWA. KONCEPCJA DRZEWA TRENINGOWEGO

Numer katalogowy: AJ-005

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Wybierz opcje 2 dni

39,90 zł

Szczegóły

Kurd Albrecht von Ziegner jest znany w  swiecie jezdzieckim glównie jako odnoszacy sukcesy trener. Stworzyl koncepcje „drzewa treningowego” oraz Konkurs Swietego Jakuba, laczacego najwazniejsze podstawowe wymogi stawiane koniom ujezdzeniowym z wytycznymi Konkursu Swietego Jerzego.

Na szczescie dla koni oraz  ich prawdziwych milosników, odchodzi w  niebyt era zachlystywania sie cyrkowymi sztuczkami, wymuszanymi brutalnym rollkurem, a wraca prawdziwe ujezdzenie. Coraz czesciej na czworobokach mozna ogladac konie ujezdzone wedlug zasad wypracowanych przez wiele pokolen wspanialych jezdzców, poczynajac od tych, którzy w XVIII wieku uprawiali sztuke ujezdzenia, po mistrzów z XX wieku. Ta ksiazka jest niezwykle cenna pomoca dla wszystkich jezdzców i trenerów, a w szczególnosci dla tych, którzy chca, by ich kon sie rozwijal i stawal jeszcze wspanialszym, szczesliwym atleta.
Wojciech Mickunas


Celem Drzewa Szkoleniowego
jest uproszczenie i wyjasnienie zlozonych kwestii szkolenia koni. Dzieki niemu czytelnik powinien poznac odpowiedzi na nastepujace pytania:
• Jakie sa podstawowe elementy ujezdzenia?
• Jak je wypracowac?
• W jakiej kolejnosci rozwijac te elementy w trakcie szkolenia?
• Jaki jest cel cwiczen i figur ujezdzeniowych?
• Kiedy sa one uzyteczne, a kiedy szkodliwe?
• Jak nauczyc konia poszczególnych elementów?


Koncepcja „drzewa treningowego", przedstawiona w tej ksiazce, jest latwa do zrozumienia i nad wyraz logiczna. Omawia dziesiec podstawowych elementów klasycznego szkolenia konia i wyjasnia, w jakiej kolejnosci nalezy je realizowac.

Autor w zrozumialy sposób tlumaczy, jak trenerzy i jezdzcy moga pracowac nad elementami ujezdzeniowymi, spokojnie i logicznie budujac solidne podstawy wyszkolenia wierzchowca, który bedzie zrównowazony zarówno pod wzgledem fizycznym, jak i umyslowym.

Ta ksiazka pomoze nauczyc konia spokoju i ufnosci oraz dobrze przygotowac go do pracy i startów w zawodach na najbardziej zaawansowanych poziomach.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję