skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
STUBBEN, Kamizelka ochronna BACK PROTECTOR PRO JUNIOR 24h

STUBBEN, Kamizelka ochronna BACK PROTECTOR PRO JUNIOR 24h

Normalna cena: 969,00 zł

Cena promocyjna 815,00 zł

(Wybierz opcje)

  • STUBBEN, Kamizelka ochronna BACK PROTECTOR PRO JUNIOR 24h STUBBEN, Kamizelka ochronna BACK PROTECTOR PRO JUNIOR 24h

STUBBEN, Kamizelka ochronna BACK PROTECTOR PRO JUNIOR 24h

Numer katalogowy: ST-56152051

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Wybierz opcje

Normalna cena: 969,00 zł

Cena promocyjna 815,00 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 969,00 zł

Cena promocyjna 815,00 zł

Szczegóły

Kamizelka ochronna BACK PROTECTOR PRO JUNIOR firmy STÜBBEN

Firma Stübben wraz z wiodącym producentem w dziedzinie kamizelek ochronnych dla motocyklistów, narciarzy i snowboardzistów dokonała przeglądu i optymalizacji swojej dotychczasowej oferty ochraniaczy. Wraz z Back Protector Pro, Stübben prezentuje nowoczesną, elastyczną kamizelkę, która w przypadku upadku chroni zarówno w okolicy kręgosłupa, jak i żeber. 

Back Protector Pro charakteryzuje się wielowarstwową budową, a termo-elastyczne pianki przyczyniają się do równomiernego rozłożenia siły uderzenia na całej powierzchni, minimalizując tym samym do minimum ryzyko kontuzji kręgosłupa. Back Protector Pro nie tylko zachwyca wysokimi standardami bezpieczeństwa, ale także zapewnia doskonałe dopasowanie. 

Back Protector Pro jest jednym z najlżejszych ochraniaczy poziomu 2, dzięki czemu zapewnia jeźdźcowi największą możliwą swobodę ruchów podczas użytkowania. Posiada dyskretny design - czarna kamizelka z niebieskimi refleksami. Cechą szczególną jest mała, zapinana kieszeń po prawej stronie.

ZASTOSOWANIE: Kamizelka zapewnia ochronę przed urazem, gdy jest prawidłowo dopasowana i używana. Może również zmniejszać lub zapobiegać urazom, takim jak otarcia i siniaki w okolicy kręgosłupa i żeber. Zwracamy uwagę, że kamizelki nie mogą jednak całkowicie wykluczyć kontuzji. Kamizelka powinna być noszona jak najbliżej ciała. Dopasowuje się do ciała dzięki jego ciepłu, zapewniając w ten sposób bezpieczne dopasowanie i maksymalny komfort noszenia. Kamizelka ochronna Stübben Pro jest certyfikowana zgodnie z normą motocyklową EN 1621-2. Kamizelki są uważane za ŚOI kategorii 2 i zapewniają ochronę przed średnim ryzykiem. Zalecamy wymianę kamizelki po ok. 5 lat, pod warunkiem prawidłowego użytkowania.

DOPASOWANIE: Aby kamizelka Back Protector Pro zapewniała jeźdźcowi optymalne bezpieczeństwo, zalecamy noszenie jej jak najbliżej ciała.

WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA BEZPIECZEŃSTWA: Prosimy zwrócić uwagę na wszelkie oznaczenia na kamizelce. Działanie ochronne kamizelki może być osłabione poniżej 5°C (-10°C dla odpowiednio przetestowanych modeli). Kamizelki muszą być regularnie sprawdzane, zwłaszcza po upadku, pod kątem widocznych uszkodzeń i wymieniane, jeśli są uszkodzone. Modyfikacje lub nieprawidłowe użycie mogą poważnie osłabić działanie ochronne. Back Protector Pro ma 2 stopień ochrony 2.

PIELĘGNACJA: Kamizelkę można prać ręcznie do 5 razy przy użyciu łagodnego detergentu (w 30°C, nie wirować, nie suszyć). Po praniu należy upewnić się, że wkładki ochronne wróciły do swoich pierwotnych pozycji. W dłuższej perspektywie producent zaleca usuwanie wszelkich zabrudzeń z kamizelki wilgotną szmatką. Do czyszczenia nie wolno używać rozpuszczalników ani innych substancji chemicznych.

CECHY PRODUKTU:

• Zatwierdzona przez CE ochrona kręgosłupa (zgodnie z normą motocyklową EN 1621-2, poziom 2).

• Wysoce skuteczna ochrona kręgosłupa i kości ogonowej.

• Dodatkowa ochrona w okolicy żeber.

• Wielokrotnie nagradzana jako zwycięzca testów w motocyklach i sportach alpejskich.

• Idealne dopasowanie dzięki termo-elastycznym, oddychającym piankom w konstrukcji sandwich, które dopasowują się do ciała poprzez jego ciepło.

• Maksymalny komfort noszenia i optymalne trzymanie przy dużej swobodzie ruchów.

• Idealne do łączenia z frakiem jeździeckim.

• Łatwe do czyszczenia.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję