skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
ST HIPPOLYT, REFORMMUSLI "G", 20kg

ST HIPPOLYT, REFORMMUSLI "G", 20kg

120,00 zł

(Wybierz opcje) 14-21 dni

ST HIPPOLYT, REFORMMUSLI "G", 20kg

Numer katalogowy: VH-010

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

St HIPPOLYT, Reformmusli "G", 20kg

Dostępność: Wybierz opcje 14-21 dni

120,00 zł

Szczegóły

Pasze wysyłane są kurierem GLS - paczki do 25kg. Do paszy można dołożyć towar, tak by paczka nie przekroczyła 25kg.
Przy zakupie większej ilości pasz, system może źle naliczyć ilość paczek. Koszt wysyłki zostanie wtedy skorygowany ręcznie.

 

St Hippolyt Reformmusli "G" , 20kg

Naturalny suplement diety ze zredukowana zawartoscia protein i wysoka zawartoscia energetyczna stosowany jako zamiennik lub razem z owsem badz granulatem. Szczególnie przystosowane dla koni z duzym temperamentem, które sa wrazliwe na proteiny i zanieczyszczenia oraz wybredne co do jedzenia.


Odzywcze musli bez dodatku owsa
Stale zródlo energii dzieki przyswajalnym weglowodanom i kielkom roslin z zawartoscia olejów. Szczególnie polecane dla koni poddawanych wiekszym obciazeniom i charakteryzujacych sie niska efektywnoscia przyswajania paszy.
To dobrze zbilansowane i pozywne müsli dla koni sportowych. Juz wkrótce po wprowadzeniu na rynek znalazlo licznych odbiorców. Wynika to nie tylko z faktu, ze Reformmüsli G jest bardzo smaczne i wolne od pylów, lecz takze z wlasciwego doboru róznych nosników energii i wzmacniajacych skladników roslinnych, które oddzialywaja stabilizujaco zwlaszcza na konie o duzym temperamencie i charakteryzujace sie niska efektywnoscia przyswajania paszy.
Reformmüsli G mozna stosowac jako pelnodawkowa pasze tresciwa lub jako dodatek do owsa lub mieszanki paszowej w postaci granulatu.

Dobrze przyswajalny nosnik energii
Reformmüsli G zawiera dobrze przyswajalne platki jeczmienne i kukurydziane, pelnowartosciowe granulaty, kielki kukurydzy, kielki pszenicy i ziarna slonecznika. Dzieki temu kon otrzymuje weglowodany i oleje roslinne, które sa zródlem dobrze przyswajalnych substancji odzywczych o wysokiej wartosci energetycznej (strawna energia 12,5 MJ/kg). Skladniki roslinne zawieraja ponadto caly szereg witamin i pierwiastków sladowych w postaci zwiazków organicznych.

Rezygnacja z owsa
Korzystny wplyw na rozwój zrównowazonego temperamentu ma rezygnacja z owsa w produkcie Reformmüsli G. Ponadto dzieki umiarkowanej zawartosci bialka (strawne bialko surowe 68 g/kg) produkt ten zapobiega przedawkowaniu bialka w lacznej porcji paszy.

Skladniki bogate w substancje czynne regulujace proces trawienia
Nieuszkodzone wlókna roslinne i suszone owoce sa zródlem weglowodanów (celuloza i pektyny), które pobudzaja aktywnosc bakterii jelitowych i wspomagaja bakteryjna synteze wysokoenergetycznych kwasów tluszczowych i witamin waznych dla procesów zyciowych.
Siemie lniane i drozdze piwne pobudzaja perystaltyke jelit i chronia blone sluzowa. Aktywnie wplywaja one takze na zmiane proporcji w skladzie flory bakteryjnej w jelicie grubym na korzysc bakterii rozkladajacych celuloze, co w naturalny sposób zapobiega niekorzystnym procesom fermentacyjnym.

Staranny dobór ziól
Podobnie jak wyzej wymienione weglowodany takze rózne ziola przyprawowe pobudzaja apetyt, zwiekszaja intensywnosc przezuwania i reguluja proces trawienia. Przyczyniaja sie w ten sposób do spadku wartosci pH w zoladku, co z kolei zapobiega zaburzeniom trawiennym.

Bezpylowe i smaczne
Umiarkowany dodatek melasy powoduje, ze preparat Reformmüsli G jest wolny od pylów, dzieki czemu mozna go podawac takze koniom wrazliwym na pyl. Forma, róznorodnosc i smak skladników preparatu Reformmüsli G to czynniki, które zapewnia Waszemu koniowi szczególna przyjemnosc z jedzenia i wyraznie przyczynia sie do zdrowego i urozmaiconego zywienia.

SKLAD:
platki jeczmienne, platki kukurydziane, wytloki z jablek, otreby owsiane, otreby pszenne, siekana lucerna, slodzik jablkowy, melasa z buraków cukrowych, siekane siano, wyslodki buraczane, wapno z glonów morskich, ziola, kielki jeczmienne, olej z kielków kukurydzianych, olej lniany, olej slonecznikowy, siemie lniane, kielki kukurydzy, sól morska, czosnek, maczka z glonów morskich, pestki slonecznika, kielki pszenne, drozdze piwne, ekstrakt z nasion, skórki winogron, czarny kminek

SKLADNIKI/STRAWNOSC:
Bialko surowe 9,6 %
Wlókna surowe 9,5 %
Tluszcz surowy 5,0 %
Popiól surowy 18,7 %
Strawne bialko surowe 68 g/kg
Strawna energia 12,5 MJ/kg

PIERWIASTKI ILOSCIOWE:
Wapn 1,0 %
Fosfor 0,4 %
Magnez 0,3 %
Sód 0,4 %
Potas 1,0 %

WITAMINY ROZPUSZCZALNE W TLUSZCZACH (NA 1KG):
Witamina A 12.000 IE
Witamina D3 1.200 IE
Witamina E 77 mg

WITAMINY ROZPUSZCZALNE W WODZIE (NA 1KG):
Witamina B1 10 mg
Witamina B2 10 mg
Witamina B6 7 mg
Witamina B12 30 mcg
Biotyna 250 mcg
Kwas nikotynowy 70 mg
Kwas foliowy 5 mg
Pantotenol Ca 25 mg
Chlorek choliny 1.000 mg

PIERWIASTKI SLADOWE (NA 1KG):
Zelazo* 200 mg
Cynk* 160 m
Mangan* 110 mg
Miedz* 30 mg
Jod* 1,7 mg
Kobalt* 2,0 mg
Selen* 0,6 mg

ZALECANE ZYWIENIE:
ok. 2-4kg dziennie dla duzych koni. Zapotrzebowanie na witaminy i mineraly jest zaspokojone przy podawaniu 3kg dziennie

 

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję