skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
PORADNIK MŁODEGO JEŹDŹCA

PORADNIK MŁODEGO JEŹDŹCA

49,90 zł

(Wybierz opcje) 2 dni

  • PORADNIK MŁODEGO JEŹDŹCA PORADNIK MŁODEGO JEŹDŹCA

PORADNIK MŁODEGO JEŹDŹCA

Numer katalogowy: KG001

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Wybierz opcje 2 dni

49,90 zł

Szczegóły

Napisany na podstawie dlugiej praktyki, z doglebna znajomoscia rzeczy Poradnik mlodego jezdzca wszedl do klasyki literatury jezdzieckiej. Opracowany przez autorke na nowo, zaktualizowanay i poszerzony, jest zarówno atrakcyjna lektura, jak i wszechstronnym przewodnikiem po wiecznie aktualnych tematach: postepowaniu z konmi i nauce jazdy konnej.

Od kilku lat istnieje w naszym kraju system zdobywania odznak jezdzieckich Polskiego Zwiazku Jezdzieckiego. Wszyscy adepci hipiki, którzy zamierzaja w przyszlosci startowac w zawodach, byc moze zostac kiedys instruktorem czy sedzia jezdzieckim, musza rozpoczac od egzaminu na Brazowa Odznake Jezdziecka.

Aby pomyslnie zdac obowiazujacy na nia egzamin, trzeba wykazac sie umiejetnosciami praktycznymi i wiedza teoretyczna. Wiekszosc zdajacych ogranicza sie do przeczytania istniejacego zestawu pytan i odpowiedzi. Bardziej ambitni siegaja po choc jedna pozycje z dostepnej literatury. Ten poradnik to wlasnie ksiazka, która powinni przeczytac wszyscy przygotowujacy sie do pierwszego jezdzieckiego egzaminu.
Wojciech Mickunas

Isabelle von Neumann-Cosel, dziennikarka i autorka ksiazek, jest instruktorka jezdziectwa oraz sedzina Niemieckiej Federacji Jezdzieckiej. Mieszka w poludniowo-zachodnich Niemczech, ma trzy jezdzace konno córki. Napisala wiele artykulów, ksiazek i scenariuszy do filmów poswieconych koniom i jezdziectwu, przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Od wielu lat z duzym zaangazowaniem uczy jazdy konnej dzieci i mlodziez. Najwiekszy sukces wydawniczy przyniósl jej sprzedany w ponad 50 tysiacach egzemplarzy Poradnik mlodego jezdzca

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję