skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
HIPPIKA, Wcierka chłodząca, 250ml

HIPPIKA, Wcierka chłodząca, 250ml

25,00 zł

(Wybierz opcje) 2 dni

  • HIPPIKA, Wcierka chłodząca, 250ml HIPPIKA, Wcierka chłodząca, 250ml

HIPPIKA, Wcierka chłodząca, 250ml

Numer katalogowy: H-027

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

HIPPIKA, Wcierka chłodząca, 250ml

Dostępność: Wybierz opcje 2 dni

25,00 zł

Szczegóły

PREPARAT CHLODZACY jest preparatem do stosowania zewnetrznego.
Wywiera dzialanie chlodzace i lagodzace.
Jako, ze stosowanie zimna jest od wieków stosowana metoda ograniczania czucia bólu, zadaniem preparatu jest wywolanie uczucia chlodu co przyspiesza usuwanie swiezych obrzeków.
Ma on dzialac kojaco, regenerujaco i przeciwzapalnie.
Preparat stosuje sie bezposrednio po codziennych treningach i zawodach, przy nadwyrezeniach miesni i sciegien oraz w miejscach stluczen.
 
PREPARAT CHLODZACY zawiera substancje dzialajace lekko drazniaco na zakonczenia nerwowe w skórze, powodujac odczuwanie chlodu.
Skladnikami aktywnymi PREPARATU sa mentol, kamfora i nalewka z arniki. Mentol stosowany miejscowo na skóre pobudza zakonczenia czuciowe zimna w skórze, wywolujac uczucie chlodu, co powoduje zmniejszenie wrazliwosci zakonczen bólowych i w efekcie dzialanie slabo znieczulajaco miejscowo. Jednoczesnie mentol rozszerza naczynia krwionosne co powoduje lepsze ukrwienie miesni, sciegien i stawów. Wystepujace w tych miejscach przekrwienie powoduje znacznie lepsze ich odzywianie i latwiejsze usuniecie produktów przemiany materii powstajacych w wyniku intensywnej pracy miesni (glównie kwasu mlekowego). Kamfora, podobnie jak mentol drazni i rozszerza naczynia krwionosne skóry, co powoduje jej przekrwienie. Nalewka z arniki górskiej przy stosowaniu miejscowym ma dzialanie antyseptyczne i przeciwzapalne.
 
PREPARAT mozna stosowac u koni sportowych i pracujacych jako srodek o dzialaniu kojacym w przypadku "zmeczenia" miesni i nadwyrezenia sciegien spowodowanych znacznym wysilkiem fizycznym. PREPARAT CHLODZACY przynosi zwierzeciu uczucie ulgi i przyspiesza proces odpoczynku miesni, jednoczesnie moze wspomagac dzialanie stosowanych równoczesnie leków w przypadku znacznych zmian w miesniach i sciegnach, objawiajacych sie np. bólem.

Stosowanie: stosowac bezposrednio po wysilku fizycznym. Naniesc na skóre i delikatnie wmasowac w obolale miejsca.

Opakowanie: 250ml

 

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję