skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
HIPPIKA, Żel z propolisem, 300ml

HIPPIKA, Żel z propolisem, 300ml

40,00 zł

(Wybierz opcje) 2 dni

  • HIPPIKA, Żel z propolisem, 300ml HIPPIKA, Żel z propolisem, 300ml

HIPPIKA, Żel z propolisem, 300ml

Numer katalogowy: H-021

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

HIPPIKA, Żel z propolisem, 300ml

Dostępność: Wybierz opcje 2 dni

40,00 zł

Szczegóły

Zel ten jest doskonalym srodkiem o dzialaniu regenerujacym, gojacym i kojacym.

Zadaniem preparatu jest przyspieszenie gojenia sie zranien, wszelkiego rodzaju otarc, odbic, odparzen i innych uszkodzen skóry. Po zastosowaniu na zraniona skóre przynosi uczucie ulgi. Zawarty w ZELU propolis stosowany jest w terapii od setek lat, a pierwsze wzmianki o jego wlasciwosciach leczniczych pojawialy sie juz w I wieku naszej ery.

Propolis wykazuje dzialanie w wielu kierunkach terapeutycznych m. in.: przeciwbakteryjne, regeneracyjne i znieczulajace. Propolis dzieki wszechstronnemu dzialaniu na organizm pozwala na wyleczenie lub uzyskanie wyraznej poprawy w wielu schorzeniach.

Stosowany jest zewnetrznie podczas leczenia bakteryjnych i grzybiczych zakazen skóry, niektórych zakazen wirusowych, oparzen i odmrozen skóry, odlezyn i owrzodzen ran pooperacyjnych.

Stosowanie propolisu nie stwarza zadnego zagrozenia, bowiem jest to produkt w pelni bezpieczny dla zdrowia zwierzat i ludzi. Nie opisano do tej pory ani jednego przypadku zatrucia tym produktem, nie tylko podczas stosowania miejscowego, ale takze przy zastosowaniu ogólnym. Podczas stosowania miejscowego nalezy pamietac jednak o mozliwym dzialaniu uczulajacym skladników propolisu. W takim przypadku nalezy zaprzestac stosowania preparatu.

Preparat mozna stosowac u koni sportowych i pracujacych jako srodek o dzialaniu regenerujacym i kojacym w przypadku podraznien skóry. Stosowanie preparatu nie wyklucza jednoczesnego stosowania innych srodków (w tym leków, takze antybiotyków) o podobnych kierunkach dzialania w przypadku wystapienia silniejszych uszkodzen skóry. W ocenie lekarzy weterynarii stwierdzono, ze "ZEL PIELEGNACYJNY Z PROPOLISEM jest preparatem bezpiecznym dla zdrowia, zarówno koni jak i ludzi".

Stosowanie: zel naniesc na skóre szczególnie w miejscach otarc, odbic, odparzen i uszkodzen skóry. Delikatnie wmasowac.

Opakowanie: 300ml


Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję