skl. internetowy
883 713 773
skl. stacjonarny
793 713 773
NAPISZ DO NAS
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
101 ĆWICZEŃ Z DRESAŻU 24h

101 ĆWICZEŃ Z DRESAŻU 24h

47,00 zł

(Wybierz opcje) 2 dni

101 ĆWICZEŃ Z DRESAŻU 24h

Numer katalogowy: 101DRE

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Wybierz opcje 2 dni

47,00 zł

Szczegóły

101 CWICZEN Z DRESAZU

Autor: BALLOU JEC ARISTOTELE

Szkolenie konia z wykorzystaniem standardowych technik ujezdzenia, daje solidne podstawy do uprawiania jezdziectwa sportowego we wszystkich jego odmianach (konkurencjach). Dotyczy to zarówno konkurencji klasycznego ujezdzenia jak i szeregu innych uprawianych w tzw. stylu angielskim czy w stylu western. Trening ujezdzeniowy w kazdym przypadku prowadzi do ostatecznego, wspólnego dla wszelkich odmian jazdy konnej celu, jakim jest osiagniecie jednosci pomiedzy jezdzcem i jego koniem, doskonalonej podczas kazdego treningu. Kazde z zamieszczonych w ksiazce cwiczen jest opatrzone dokladnym opisem i poparte rysunkiem objasniajacym wykonanie zawartych w cwiczeniu elementów. Poszczególne rozdzialy poruszaja zagadnienia takie jak: rozluznienie, równowaga, lekkosc, dosiad i pozycja jezdzca w siodle, wydluzanie wykroku konia, czy doskonalenie lotnych zmian nogi w galopie.

EKSPERT POLECA:
101 cwiczen z dresazu to kolejna ksiazka z serii 101 cwiczen, pomocna w racjonalnym szkoleniu konia. Niech nikogo nie zmyli uzyte w tytule slowo „dresaz”, kojarzace sie czesto z czworobokiem, dlugim frakiem i cylindrem. To mylne skojarzenie, gdyz okreslenie to, zapozyczone z jezyka francuskiego, oznacza dokladnie proces poddawania konia cwiczeniom majacym stymulowac jego rozwój. Efektem prawidlowego stosowania cwiczen z dresazu jest sprawny, harmonijnie i atletycznie rozwiniety, ujezdzony wierzchowiec. Te ksiazke polecam kazdemu, komu zalezy na osiagnieciu takiego efektu.
Wojciech Mickunas

Poradnik ten, opracowany w bardzo przystepny i poprawny pod katem merytorycznym sposób, bedzie na pewno nieoceniona pomoca dla jezdzców, którzy maja ambicje do podnoszenia wlasnych umiejetnosci i doskonalenia swoich koni. Ksiazka ta bedzie szczególnie pomocna tym, którzy trenuja samodzielnie i w codziennej pracy z konmi nie maja mozliwosci korzystania z pomocy trenera.
Miesiecznik "Swiat koni"

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję